-20%
kahve

Brown

279ден

ВРЕМЕ НА ДОСТАВА: 2 НЕДЕЛИ

Додај во листата на желби

Опис

100% памук.
Не предизвикуваат алергиска реакција.
Рачно изработени.
Висок квалитет.
Може да се пере.
Произведено во Турција.
Производ е додаден во вашата кошничка: