Финтес Ракавици (100% кожа)

-40%
1_org_zoom

Финтес Ракавици (100% кожа)

479ден

Додај во листата на желби

Опис

Пол: unisex

Материјал над дланка: 100% кожа

Материјал под дланка: 100% кожа

Погоден за:

  • Велосипедисти,
  • моторциклисти,
  • фитнес,
  • боди-билдинг.
Производ е додаден во вашата кошничка: