Polar Red Unisex

-40%
1_org_zoomv

Polar Red Unisex

359ден

Достапост: 1 на залиха
Додај во листата на желби

Опис

Kвалитетни и долготрајни бои и материјал. Држат топло на ниски температури. Не предизвикува алергии. Може да се користи како марама или капа.

Производ е додаден во вашата кошничка: